برای صافی کف پا و مشکلات راه رفتن و کفش کودک به کدام کلینیک مراجعه کنم؟

آیا متخصص ارتوپد کودکان جهت دریافت خدمات کلینیکی را معرفی می کند؟

خدمات کلینیک ارتوطب به چه صورت هست و چگونه می توانم لیست هزینه ها را دریافت کنم؟

کلینیک ارتوطب بیمارمحور بوده و رضایت مراجعه کننده و همزمان تامین رضایت پزشک معالج را در اولویت قرار می دهد ارجاع بیماران متخصصین ارتوپدی کودکان و اطفال به کلینیک ارتوطب بدلیل وجود سایت و امکانات آنلاین غالبا از طریق اینترنتی انجام می شود و بصورت مرسوم ، معرفی توسط متخصص معمولا انجام نمی شود. جهت اطلاع از هزینه خدمات نیز می توانید تصویر تجویز نوشتاری پزشک را در پیام رسان منشی (وتس اپ / ایتا 09151238486) ارسال کنید یا کد پیگیری نسخه انلاین پزشک را ارسال نموده و از هزینه خدمات مطلع شوید.افتادگی مچ پا اطفال در بیماری کف پای صاف کودکان سلامت

ایمنی کودکان

زمین خوردن‌ها، بریدگی‌های مختلف، گاز حیوانات و نیش حشرات از مواردی است که برای کودکان ما پیش می‌آید. هیچ پدر و مادری نمی‌خواهد شاهد جراحت یا صدمه دیدن فرزند خود باشد اما این اتفاق‌ها معمولاً اتفاق می‌افتد. در مطالب این بخش می‌توانید در مورد کمک‌های اولیه، انواع جراحت‌ها و آسیب‌های بچه‌ها و مورد مهمی مثل کودک‌آزاری با توصیه‌ها و راهنمایی‌هایی آشنا شوید تا بدانید در صورت بروز چنین شرایطی چه کاری باید انجام دهید.

سلامت روان کودک

سلامت روان در دوران کودکی برای رسیدن به نقاط عطف رشد و یادگیری مهارت‌های اجتماعی سالم و چگونگی کنار آمدن با مشکلات لازم و ضروری است. در مطالب این بخش مادرشو دربارهٔ نکات مهم سلامت روحی و روانی کودکتان بیشتر بدانید.

نی نی سایت

درمان کف پای صاف کودکان در کلینیک ارتوطب مشهد سلامت

را شاید شنیده باشید یا این سایت را در جستجوهای اینترنتی خودتان دیده باشید. این سایت با آدرس www.ninisite.com از سایت های بسیار کاربردی ایران به‌ویژه برای زنان و مادران است. اما محور فعالیت این سایت چیست؟ همان‌طور که می‌دانید اینترنت با دسترسی آسان و سرعت بالا به یکی منابع اطلاعاتی مهم تبدیل شده است و خوشبختانه وب فارسی در زمینهٔ دسترسی به اطلاعات و آگهی‌های اولیه و همچنین تخصصی خوب کار کرده است.

در این میان نی نی سایت در زمینه راهنمای بارداری ، بچه‌داری و سلامت کودکان در حال حاضر جز برترین سایت های ایرانی است. این برتری هم از نظر بازدید، هم از نظر حجم مقالات و امکانات و هم از نظر سابقه است. هدف از تأسیس آموزش رایگان و آسان به مادران است . در یک کلام: این سایت منبع و مرجع اطلاعات عمومی در زمینه اتفاقات دوران حاملگی، اتفاقات شیرخواران، چگونگی رسیدگی و مراقبت از نوزادان و کودکان است

کلیک کنید تا بیشتر بدانید …