درباره ما بیشتر بدانید

اطلاعاتی که می تواند کمک بیشتری به شما نماید …

ارتوپدی فنی چیست؟ از زیرشاخه های پزشکی و توانبخشی بوده ، ارتوپدی فنی زیر مجموعه ای از رشته های وابسته به پزشکی است که هدف از آن طراحی و ساخت ارتوز و پروتز بوسیله اندازه گیری ، قالبگیری ، اسکن ، پرینت سه بعدی و آموزش بیمار برای استفاده از آنها است.

ارتوپدی فنی ارتوطب با بهره گیری از دستگاه های تخصصی و پیشرفته مانند اسکنر داینامیک پرشر پا، اسکنر سه بعدی پیشرفته جهت ساخت اتل و پای مصنوعی ، دستگاه تراش سی ان سی و همچنین نرم افزارهای تخصصی مربوطه اقدام به طراحی و ساخت کفی و کفش های طبی کودکان شیک ، فانتزی و کاملاً استاندارد می کند که این محصولات سلامت پا و راحتی را برای شما به همراه می آورد.

اهدافی که مرکز ما به آن رسیده است

تمام سعی و تلاش مرکز در این مدت رسیدن به این اهداف بوده است …

ارتقا سلامت جامعه

بهبود کیفیت زندگی

کاهش هزینه درمان

زندگی سالمندان

رضایت از خدمات مرکز در سال گذشته

تمام سعی و تلاش مرکز در این مدت رسیدن به این اهداف بوده است …

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

1
رضایت بیماران
فهرست